Już za miesiąc trzecia edycja konferencji Forum Liderów PPP!

Eksperci, osoby zainteresowane promocją i rozwojem formuły Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, będą dyskutowali o  zrealizowanych i planowanych inwestycjach w formule PPP – szczególnie uwzględniając infrastrukturę drogową, jak również usługi transportowe i  rewitalizacje. Konferencja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Komisji Europejskiej.

 

Termin: 19 czerwca 2019

Lokalizacja: Warszawa, UOKiK, Plac Powstańców Warszawy 1

Godz. 9:00 – 15:00

 

W wydarzeniu bierze udział ponad 100 uczestników, w tym w znacznej większości przedstawicieli sektora publicznego, będących w trakcie implementacji modelu PPP na etapie przygotowawczym lub realizacyjnym. Wśród zarejestrowanych uczestników przeważają decydenci na stanowiskach Starosty, Prezydenta, Wiceprezydenta, Burmistrza, Wiceburmistrza, oraz Dyrektorzy Departamentów Inwestycyjnych i  Strategicznych. Po stronie sektora publicznego w wydarzeniu wezmą udział kancelarie consultingowe i  prawnicze, które specjalizują się w obsłudze inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno- Prywatnego, jak również firmy posiadające praktyczne doświadczenie w realizacji tego typu projektów.

baner fb 14 (1)

Warunki uczestnictwa:

  •  warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.forumliderowppp.pl
  •  koszt udziału dla firm prywatnych 690zł (dochody ze sprzedaży umożliwiają zapewnienie bezpłatnego udziału sektorowi publicznemu)
  •  liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń

 

Po więcej informacji odsyłamy na stronie wydarzenia: www.forumliderowppp.pl

Kontakt: konferencja@forumliderowppp.pl tel. 888 77 06 51

RelatedPost