PPP jest teraz alternatywą dla samorządów, które borykają się z trudną sytuacją finansową a chcą dalej się rozwijać. „Mogą skorzystać ze środków prywatnych” – uważa Artur Zieliński, Zastępca Prezydenta Miasta Płocka ds. Rozwoju i Inwestycji

https://youtu.be/JAlBIF7XMYU

Mirosław Józefczuk Dyrektor Administracyjno-Finansowy Warbud SA, w czasie Forum PPP mówił o zaletach formuły PPP. Jakie są obowiązki po stronie wykonawcy inwestycji? Na czym polega korzyść dla partnera publicznego?

https://youtu.be/2qw5FoWDym4

Czy #PPP jest remedium na to co złe w systemie finansów samorządowych? Czy pandemia przyśpieszy/opóźni rozwój PPP w Polsce? Na te pytania, postawione w czasie Międzynarodowe Forum PPP w Płockuodpowiadał m.in Ryszard Grobelny ze Związku Miast Polskich

https://www.youtube.com/watch?v=rLpXKxxYmdI&list=PLIdLGFMAfo9trmJDZtAJugsmMIQ-8G_CU&index=3

Dlaczego Urzad Miasta Płock – Ratusz nie omija szerokim łukiem PPP? Dlaczego stawia na realizację projektów w tej formule? Joanna Michalak, Kierownik Referatu Polityki Gospodarczej i PPP UM Płocka.

https://www.youtube.com/watch?v=-c9YdHrC-oI&list=PLIdLGFMAfo9trmJDZtAJugsmMIQ-8G_CU&index=4

Grzegorz Szuplewski, Burmistrz miasta Piastowa dostrzega wiele zalet realizowania zamówień publicznych za pomocą formuły PPP. Przy obecnych bolączkach samorządów to może być alternatywa dla rozwoju wielu miejscowości.

https://youtu.be/iZVnWTmVKlo

 

RelatedPost