III edycja „Speed uppp Poland” odbędzie się w Warszawie już 5 grudnia 2018 r.  Hasłem przewodnim prelekcji i dyskusji będzie rola sektora prywatnego i PPP w polityce antysmogowej.

Powyborczy kurz opada, samorządy wracają do działania. Warto być 5 grudnia w Warszawie, żeby posłuchać o wyzwaniach środowiskowych, przed którymi stoją: administracja centralna i samorządy. To doskonała okazja do spotkań z ekspertami i do poszukiwań rozwiązań nowych i efektywnych sposobów poprawy jakości powietrza, stanu środowiska naturalnego i jakości otoczenia. Sposobem takim jest współpraca sektora publicznego z prywatnym w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Formuła jest aktywnie wspierana w Europie, jak również stała się przedmiotem udrożnień legislacyjnych w Polsce. Konferencja Speed Uppp Poland to okazja, żeby poznać rozwiązania już wdrażane w Polsce i na świecie, oraz żeby dowiedzieć się o najnowszych trendach i prognozach.

Administracja publiczna – maksymalnie jedna osoba z każdego podmiotu – może uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie. W tym jest możliwość zaprezentowania oferty inwestycyjnej w sesji prezentacji błyskawicznych.

Wszystkie szczegóły oraz program konferencji można znaleźć TU.

RelatedPost